מאמרים 2


צביעת קירות דקורטיבית- תשנה לטובה את העיצוב בביתכם

צביעת קירות דקורטיבית- תשנה לטובה את העיצוב בביתכם כל נושא עיצוב הבית, השתכלל בשנים האחרונות, במיוחד כאשר לשוק הצבעים נכנסה שחקנית חדשה והכוונה היא אל צביעת קירות דקורטיבית. קיים מגוון רב של צבעים מיוחדים אשר יוצרים טקסטורה על קירות הבית. כמו כן, ניתן יהיה לשלב בין הצבעים החלקים, לבין הצבעים הדקורטיביים, מה שישרה מראה מודרני ובעל גוונים ססגוניים למראה הבית. בחדרי השינה, אנשים ישתמשו עם גוונים שקטים וסולידיים ואילו בסלון, ניתן יהיה לבצע צביעת קירות דקורטיבית בעלת תעוזה רבה יותר. בחירת צביעת קירות דקורטיבית, תיעשה על פי ההתאמה של הגוונים לחדרים השונים בבית. יש שיעדיפו למשל בחדר הילדים, מראה צבעוני ממש כמו בסרטים המצוירים שהם כל כך אוהבים.. תוכלו מלשנות ביום אחד את המראה והאווירה בביתכם. תוכלו אף לתת לחדר השינה שלכם דרמה ועניין באמצעות צביעת קירות דקורטיבית, באמצעות בחירת גוונים מיוחדים, אשר יתאימו הן לסגנון החדר והן לאלמנטים הנמצאים בו.

קרא עוד

צבע לאמבטיה מקצועי העמיד בפני לחות ועובש

צבע לאמבטיה מקצועי העמיד בפני לחות ועובש כאשר אנו חושבים על צבע לאמבטיה, יש להכין היטב את הקירות. יש להסיר חלקי צבע שמתקלפים. קילוף זה, נעשה באמצעות מרית הנקראת שמה הידוע יותר שפכטל. יש לטפל באזורים הנגועים בעובש ופטרייה, על מנת שלא ימשיכו להתפתח על הקירות של חדר האמבט. יש לשפשף היטב את האזור הנגוע באמצעות חומר מיוחד נגד עובש שניתן לרכוש בחנויות לחומרי בניין ששם גם תרכשו צבע לאמבטיה. יש לבצע תיקונים היכן שישנם חורים או סדקים למלא ולשייף אותם לאח שהתייבשו בנייר זכוכית. העבודה של סתימת הסדקים, נעשית באמצעות חומר מילוי מיוחד הנועד למטרה זו לפני מריחת צבע לאמבטיה. יש לציין כי צביעת חדר האמבטיה באמצעות צבע לאמבטיה מיוחד, היא הרבה יותר מאשר אסתטית. הכוונה היא שבאמבטיה ישנה רטיבות ולכן יש לבחור צבע לאמבטיה, אשר ימנע מהלחות והמים לחדור לקירות, מה שלבטח אינו בריא לנו.

קרא עוד

צבע לבטון – לגוון את האפרוריות

צבע לבטון – לגוון את האפרוריות במידה ואתם בונים בית מבטון או מרצפים את הרצפה בחומר זה, לבטח אתם מודעים לכך, כי לבטון גוון אפרורי ומראה תעשייתי מדי. יש להוסיף גוון שישנה ויגוון את האפרוריות ולכן, קיים צבע לבטון. ניתן למצוא מגוון רב של צבעים ולכן, מומלץ לשאול את המוכר בחנות לחומרי בנין, באיזה קיים צבע לבטון הוא ממליץ לצבוע את הקירות, או את רצפת הבטון. יש לציין ,כי קיים צבע לבטון, מקנה לכל משטח בטון, מראה מעוצב וייחודי. ניתן לצבוע עם קיים צבע לבטון, חניונים, מרתפים, מדרגות, מבני תעשייה ואפילו בן טבעית.

קרא עוד

צבע לבן לקיר

צבע לבן לקיר כאשר זה מגיע לצביעת קירות, מתברר כי הישראלים עדיין שמרנים מאוד לגבי צבע הקירות בביתם. כ-80% מהישראלים מעדיפים צבע לבן לקיר. חלק יצבעו את הקירות בגוונים דומים של שמנת. גם אם החלטתם לצבוע את קירות הפנים עם צבע לבן לקיר, שימו לב לצבוע אותם באמצעות צבע לבן לקיר אקרילי. צבעים אלה הם נושמים, מתייבשים מהר וקל לנקות אותם בעזרת מטלית לחה ,במידה ועם הזמן קיימים סימני ידיים או לכלוך אחר בקירות. מומלץ לבחור צבע לבן לקיר מאט ולא מבריק. יש לשמור היטב את המספר הסידורי של הצבע ואת החברה שייצרה אותו, כך שאם תצטרכו לבצע תיקונים תוכלו לתת את הסדרה של הצבע והמספר ואז תוכלו תמיד לתקן מדי פעם את הצבע על הקירות.

קרא עוד

עשה זאת בעצמך

עשה זאת בעצמך. בתקופה שבה הכלכלה אינה ברורה ואנו מנסים לחסוך, כאשר אנו מתחילים לחשוב על צביעת הבית או הדירה רבים יעדיפו לצבוע את ביתם באמצעות שיטת עשה זאת בעצמך. ההמלצה היא לצבוע את הקירות הפנימיים של הדירה או הבית בגוונים נייטרלים כגון לבן או קרם. שילוב של צבעים בקירות יכול להיות מעניין, אבל יש להתייעץ עם מעצב פנים או מי שמומחה בשילוב הום סטיילינג.רבים יעדיפו תחושה של מרחב וניקיון ולכן גוונים של קרם ולבן, יכולים להיות מתאימים למי שמעוניין בצביעת הבית בשיטת עשה זאת בעצמך. כאשר אתם מעוניינים לצבוע את קירות הבית באמצעות שיטת עשה זאת בעצמך, ישנם הרבה סוגים של צבעים לקירות הפנימיים של הבית, אך ההמלצה של בעלי המקצוע בתחום היא להשתמש עם צבעים אקריליים שמתייבשים מהר, עמידים וניתנים לרחיצה. צבעים אקריליים אינם יקרים ותוכלו להתייעץ עם מוכר בחנות לחומרי בניין, לגבי כמות הצבע שעליכם לרכוש לפני שתתחילו עם מביעת הבית בשיטת עשה זאת בעצמך.

קרא עוד

צבע קיר ישנה את חללי הבית מקצה לקצה

צבע קיר ישנה את חללי הבית מקצה לקצה מה שאנו שמים לב אליו כאשר אנו נכנסים לבית חדש הינם הצבעים על הקירות. למעשה צבע קיר יכול לשנות כל חלל וצבעים אלה, יכולים לגרום לנו לאווירה הרצויה. יש להתאים את צבע קיר לחללים השונים למשל אם אתם מעוניינים לצבוע את חדרי השינה, מומלץ כי צבע קיר בהיר יכסה את החללים הללו.יש כאלה שאוהבים צבע קיר אשר יהיה עם דוגמאות מסוימות ויש כל מיני סוגים של צבע קיר דקורטיבי. ניתן למצוא צבעים אקריליים לקירות שהם עדיפים על צבעי אחרים כגון צבע קיר מסוג סיד שכבר לא משתמשים בו כמעט היום. ישנן שבלונות שניתן לבצוע באמצעותן דוגמאות שונות בקיר ועוד שיטות שונות. יש לזכור, כי ישנם צבעים אקריליים מסוגים שונים. יש כאלה אשר נועדו עבור צביעת קירות פנימיים וכן, צבע קיר עבור קירות חיצוניים.

קרא עוד

צבע – יפיק חיים ועניין בקירות הבית שלכם

צבע – יפיק חיים ועניין בקירות הבית שלכם המפגש עם צבע, יכול להיות נהדר, אם יש לכם ידע מקדים. לכן במאמר זה, נעניק לכם טיפים לגבי עבודות צבע, גוונים, מרקמים, התאמה לחללים השונים וכדומה. הדירה היום או כל בית, כבר לא מסתכן עם צבעלבן ומשעמם, כי אם בגוונים שונים בעלי אפקטים מיוחדים ובטכנולוגיות חדשות. היום, כמעט בכל בית, תמצאו לפחות קיר אחד עם צבע שונה, אך כזה אשר ישתלב באופן הרמוני עם שאר הצבעים בקירות. למעשה הצביעה באמצעות צבע קירות מתאים, דורשת טכניקה מיוחדת ולכן מומלץ כי איש מקצוע בתחום צביעת בתים, יצבע עבורכם את הדירה או הבית. למשל בקירות הפנימיים של הבית או הדירה, יש להימנע מדילול צבע עם טרפנטין, היות וצביעה עם צבעמדולל עם חומר זה, תתאים יותר לקירותיו החיצוניים של הבית.

קרא עוד