שאלות ותשובות


בריכות שחיה , קבלני בריכות שחיה, הקמת בריכות שחיה ותחזוקה

האם אחזקת כל סוגי בריכות השחיה הביתיות הינה יקרה בחשבון השוטף החודשי?

למעשה אחזקת כל בריכת שחיה ביתית, אינה עולה על סכום של 180 ₪ לחודש, עבור בריכת שחיה ביתית ממוצעת וזאת בתנאי שהמערכות הינן איכותיות והבריכה בנויה באופן מקצועי.
הקמת בריכות שחיה  ,  קבלן בריכות שחיה

תוך כמה זמן ניתן יהיה לבנות בריכת שחיה ביתית ממוצעת?

למעשה, בריכת שחיה ביתית ממוצעת המיוצרת מחומרי גלם כגון: בטון סקימר או בלישה בגודל של 10X4 מ' יכולה להתבצע עד לחודשיים ימים, מתחילת החפירה ועד להפעלת המערכות של בריכת השחיה.
בניית ברכות , בריכות בטון
 , הקמת בריכות שחיה  ,  קבלן בריכות שחיה

א. האם קיים הבדל בהחזקת בריכת בלישה מבריכות המיוצרות מסקימר?

למעשה אין הבדל, אם המערכת של בריכת השחייה והבריכה עצמה, בנויה באופן  מקצועי ועל פי התקנים המחייבים של החברה אשר תבנה עבורכם את בריכת השחיה הביתית
הקמת בריכות שחיהקבלן בריכות שחיה

האם משתלם לשים כיסוי בטיחות בבריכה?

האמת היא שראשית מעבר לשקט הנפשי של התנהלות בבית שיש בו ילדים, הכסף שתשלמו עבור כיסוי בריכת השחיה,  יחזור אליכם באמצעות חיסכון בחומרים כימיקלים לניקוי הבריכה וכן אידוי המים שנעשה ע"י השמש, כאשר הבריכה חשופה. כיסוי הבריכה, מסייע גם בניקיון וצלילות מי הבריכה בימים שבהם השמש קופחת. בעונת החורף לדוגמא, תוכלו לחסוך בהפעלת משאבת החום, כאשר הכיסוי מונע את חדירת הקור והבריכה תתחמם מהר יותר ובפחות זמן.


בניית ברכות , בריכות בטון
 , הקמת בריכות שחיה  ,  קבלן בריכות שחיה
הקמת בריכות שחיה,  קבלן בריכות שחיה

מתי להעדיף בריכות שחיה העשויות מפיברגלס

במקום אשר בו קיימת מגבלה של חפירות באדמה או מגבלה של זמן עד שתסתיים בניית בריכת השחיה בעת תכנון הבריכה בחצר או על הפנטהאוז, בריכות שחיה המיוצרות מפיברגלס, תהיינה יעילות בהרבה, כאשר ניתן להזמין את בריכות השחיה לפי מידה או צורה, מה שלבטח יחסוך עבורכם הרבה זמן וכסף ופתרון יעיל זה, יעניק לכם תוצאות משביעות רצון.

בניית ברכות , בריכות בטון
 , הקמת בריכות שחיה  ,  קבלן בריכות שחיה
הקמת בריכות שחיה,  קבלן בריכות שחיה

למה צריך לשים לב לפני שבונים בריכת שחיה בחצר?

תחילה יש לקבל תכנית ואישור מהנדס, אשר בדק וקבע, באיזה סוג אדמה מדובר ומה שיטת הבניה המתאימה לאזור המגורים. על המהנדס יש להחליט לגבי הפעולות הבאות:
האם יש צורך בקידוחים? או שיש לבנות רצפת בטון כפולה? על המהנדס להשתמש עם חומרים בעלי תקן גבוה ולא לחסוך באיכות החומר, אחרת זה יבוא לידי ביטוי לאחר תום תקופת האחריות.
הקמת בריכות שחיה,  קבלן בריכות שחיה

האם קיימת חשיבות לפיתוח סביב הבריכה

ניתן לתכנן כל בריכת שחיה על פי מיקומה בשעות היום ולהחליט האם יש צורך בדק או בשיש. יש לבנות תכנית פיתוח, תוך כדי התחשבות בנתוני הבריכה והבנה של חומרים בסביבת בריכת מלח.
הקמת בריכות שחיה,  קבלן בריכות שחיה